BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Anadolu Bulvarı No: 12 Söğütözü / ANKARA T.(+90) 312 465 20 00 F.(+90) 312 207 41 02 chpkadin@chp.org.tr

ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla
 

Neden üye olmalısınız?

Sitemizin tüm alanları herkese açıktır. Ancak yeniliklerden, gelişmelerden haberdar olmak isterseniz üye olabilirsiniz...

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.
  • open panel
  • anasayfa
  • İl ve İlçelerden
  • CHP MANİSA İL BASKANI  TURGAY KOÇ, İL KADIN KOLLARI BAŞKANI FADİME ÖZÇAKIR DEPREMZEDELER İÇİN KAN BAĞIŞINDA BULUNDU
  • Show Icons

CHP MANİSA İL BASKANI  TURGAY KOÇ, İL KADIN KOLLARI BAŞKANI FADİME ÖZÇAKIR DEPREMZEDELER İÇİN KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

 

CHP MANİSA’LILARI DEPREMZEDELER İÇİN KAN BAĞIŞINA DAVET ETTİ

Van’da meydana gelen deprem sonucu yaralanan yurttaşların tedavilerinde kullanılmak üzere, Cumhuriyet Halk Partisi Manisa örgütü kan bağışında bulundu. Kızılay Kan Merkezi’ne İl Başkanı Turgay Koç ve il kadin kollari baskani Fadime Ozcakir ile gelen CHP’liler yaklaşık 20 ünite kan bağışında bulundu.

Burada bir açıklama yapan CHP İl Başkanı Turgay Koç toplumsal dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, meydana gelen ve son yılların en büyük doğal afetlerinden olan Van depreminin ulus olarak hepimizi fazlasıyla sarstığını belirtti. İl Başkanı Koç şöyle konuştu: “Yaşanan terör olayları ardından toplum olarak dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiya duymaktayız. Van depreminde yaralanan yurttaşlarımızın tedavilerinde kullanılmak üzere kan bağışında bulunuyoruz. Bunun yanı sıra tüm ilçelerimizde depremzedeler için yardım kampanyası başlattık. Toplanan yardımları en kısa sürede Van’daki ihtiyaç sahibi yurttaşlarımıza ulaştıracağız. Bu büyük depremde ne yazık ki çok sayıda yurttaşımız yaralandı. Bu yaralılarımızın tedavilerinde kullanılmak üzere kan bağışında bulunmayı bir insanlık görevi sayıyoruz. Tüm Manisa’lı hemşehrilerimizi de kan bağışında bulunmaya davet ediyorum.

© 2013 CHP Kadın Kolları
Tüm Hakları Saklıdır.